Betöltés...

Heves megye - Tulajdonostól Eladó, Keresek (felvásárlás) A hirdető közvetítői ajánlatot is meghallgat! Építési telek

Építési telek rovaton belül megtalálható apróhirdetések között böngészik.
A rovaton belüli keresési feltételek: Heves megye - Tulajdonostól Eladó, Keresek (felvásárlás) A hirdető közvetítői ajánlatot is meghallgat!

0 találat
rss

Eladó építési telkek!

Eladó építési telek hirdetések, olcsó is van meg talán drága is :-)

TIPP: Ha az építési telek nem közművesített, csak az utcában van közmű, feltétlen érdeklődjön a vásárlás előtt a közművesítés várható költségeiről. Építési telkek beépíthetőségéről, a telkek övezeti besorolásáról, a regionálisan illetékes Építésügyi Hatóság tud felvilágosítást adni.

Eladó egy 790nm-es telek Ercsi csendes helyén, szép környezetben, közel a Duna parthoz. A telken áll egy ház, rossz állapotú, 120 nm, egy 40 nm-es garázs, jó állapotú. Összes közmű bevezetve. Budapesttől 32 km-re, az M6 autópálya mellett.